פתרון אלטרנטיבי לעבודה מרחוק

כמו כל ארגון מודרני, אנו מנגישים את השרתים שלנו לעובדים שלנו שנמצאים מחוץ למשרד. TSplus הינו פתרון חלופי החוסך בעלויות רישוי של שרתי ה-Terminal מבית Microsoft או Citrix. למוצר TSplus יש מגוון יתרונות מובנים על פתרונות המתחרים.

יתרונות TSplus

●  כדי לקבל סביבת עבודה של remote desktops, אין צורך בפתרון וברישוי של RDS של Microsoft. זהו פתרון אחר, אלטרנטיבי.
●  העלות לפתרון חסכונית עד כדי 88% בהשוואה לרישוי של Microsoft, מאפשר חיסכון או העברת תקציבים למשימות אחרות במערכות המידע.
●  
אבטחת מידע ברמה גבוהה – מדיניות חיבור לפי מספר סידורי של ההתקן ו/או שם ההתקן. למשל, סידורי של Disk On Key או של הדיסק הקשיח ושם המחשב. מקשיח את רמת התקשורת לשרתים נגד אנשים שאינם מורשים.
●  אפשרות לפתיחת קבצים ברישוי התחנה המקומית, ע”י Open On Client Side. כנ”ל לגבי אופיס – חיסכון אדיר במקום רישוי האופיס בשרת ו ב 365.
● 
כפיית גלישה בתחנה המקומית במקום דרך השרת. חוסך את העומס על השרת ומנמיך את הסיכוי להכנסת וירוסים לשרת.

עבודה על גבי הדפדפן

●  אפשרות להפוך כל שרת מרוחק, לפורטל יישומים על גבי הדפדפן- חוסך את הצורך ב VPN ומאפשר לעבוד גבי מתחנות Mac ומסמארטפונים ללא אפליקצית Remote App.
●  אפשרות להפוך כל תוכנה ישנה או שאינה עובדת בטרמינל, לתוכנת Web ללא צורך בשינויי קוד, ובאופן אוטומטי – חוסך משאבי עתק בתכנות מחדש, וזמין מיידית.
● 
תוסף לגישה מאובטחת כפולה כקוד מתחלף בנייד, באמצעות “המאמת של גוגל” או ב SMS בנוסף לסיסמה הרגילה. מחזק את אבטחת המידע ומאפשר לסגור את שרות ה RDP בכלל ליתר ביטחון.
● 
מיתוג ועיצוב קל ופשוט של פורטל היישומים. עם הלוגו של החברה ורקע מועדף. מספק תדמית של חברה המשקיעה בנכס המידע ובפן השיווקי מול המשתמשים החיצוניים שלה.
● 
העברת קבצים מצד השרת ומצד התחנה מהדפדפן, בכפוף להרשאות. נוחות עבור אנשים שמשתמשים בעדכוני קבצים ללא שרות נוסף של שיתוף קבצים.

הדפסות מרחוק ומאפליקציה בנייד

●  השימוש ב Universal printer, תחת המוצר TSplus Printer edition, מאפשר להדפיס ללא דרייברים בשרת, אלא לפי המקומי. מפשט את העבודה ואת ההתקנות של מדפסות בשרת וגם את הניהול של סוג המדפסת המקומית. כל ההדפסות מומרות ל PDF לפני ההדפסה.

עבור יותר מ-50 משתמשים בו זמנית

●  אפשרות להקים חוות שרתים תוך חצי שעה, באופן פשוט יחסית . כבר לא צריך להזמין צוות מומחי IT ולהשקיע הרבה שעות הטמעה. התהליך פשוט יחסית, ונגיש לכל איש IT מנוסה.
●  
ניטור וויסות משתמשים בין שרתים לפי עומסים או לפי הגדרות שיוך. אין צורך בפתרונות כגון Load Balancing broker, זה מגיע מובנה ב TSplus Enterprise.

להורדת גרסת הדמו - בבקשה השאירו פרטים מלאים

ודא שכתובת הדואר האלקטרוני שהזנת נכונה.

מסלולי תקשורת

ENTERPRISE

עבודה בסביבת חוות שרתי Terminal. היכולת לנתב בצורה אוטומטית את המשתמש לשרת הפנוי בעת עומס.

MOBILE

במודל זה, ניתן להקים Web Portal. פורטל ארגוני והפעלת יישומים משויכים לכל משתמש או קבוצה.

PRINTER

מודל תקשורת המאפשר הדפסה לתחנה המקומית ללא צורך בהתקנת דרייבר בצד השרת לכל מדפסת.

SYSTEM

מודל התקשורת הבסיסי של TSplus לשרתים מרוחקים או שרתי טרמינל פנים ארגוניים. מאפשר חיוג ע``י קליינט ייעודי.

תוספי אבטחת מידע

הגנה בקוד משתנה 2FA

הגנה ב-2 שכבות. קוד אישי וקוד מתחלף בטלפון הנייד של המשתמש, הגנה למניעת חדירה עוינת.

TSplus Advance Secure

הגנה מושלמת בחזית – חזקה, נוחה ופשוטה! התוסף מספק הגנה מקיפה ב-360 מעלות.

לפרטים נוספים – השאירו פרטי התקשרות:

משווק פתרונות IT? אנחנו מחפשים אותך!

מעוניין לשווק את פתרון ה-TSplus וליהנות מתכנית תגמולים מצוינת? לפרטים נוספים לחץ כאן.